+380(98)386-73-09
Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,

О нас

AVON - це компанія, яка завдає туш на вії і дає поживу на столи, яка однією рукою бореться зі зморшками і інший - з раком грудей. Компанія, яка знає ціну ідеальним губ і все ж не мовчить а говорить «Ні» домашньому насильству і «Так» самореалізації та фінансової незалежності жінок. Це компанія, яка не тільки приносить красу в будинок, але і відкриває двері в світ нових можливостей. Компанія, яка підтримує 6 мільйонів Представників в більш ніж 100 країнах світу. Це - AVON, компанія, яка протягом 130 років працює заради краси, інновацій, оптимізму і, перш за все, заради жінок.
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ