Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Зігріваюча маска для обличчя з вулканічними мінералами та джерельною водою «Вулкани Ісландії» - цена 55 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ, Скраби і маски)

Код товара: 8291

Наличие: Есть в наличии

Цена:
55 грн./шт.


Описание

Насолоджуйся красою шкіри, подарованою природою Ісландії! Ця чудова маска РОЗІГРІВАЄ ШКІРУ і, як результат, очищує і звужує пори, має відлущувальну дію. Після застосування шкіра виглядає молодою і доглянутою. Містить вулканічні мінерали і джерельну воду.

Спосіб застосування:

Нанеси засіб товстим шаром на вологу шкіру обличчя;Помасажуй обличчя легкими рухами протягом 1 хвилини;Змий маску теплою водою. Залишки видали серветкою.

Виготовлено згідно зі світовими стандартами Avon на сертифікованому заводі, розташованому в Росії/Польщі.

Отзывы

Отзывы о Зігріваюча маска для обличчя з вулканічними мінералами та джерельною водою «Вулкани Ісландії»

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ