Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Засіб 3-в-1 з білою глиною. Очищення + Скраб + Маска - цена 39.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ, Проблемна шкіра)

Код товара: 14212

Наличие: Есть в наличии

Цена:
39,99 грн./шт.


Описание

Засіб очищує пори і видаляє надлишки шкірного жиру. Видаляє чорні точки і допомагає запобігти появі нових.

ЗАСТОСУВАННЯ: Як засіб для щоденного очищення: нанести легкими масажними рухами на вологу шкіру обличчя, потім ретельно змити водою. Як маска: нанести легкими масажними рухами на шкіру обличчя, залишити на 3 хвилини, поки маска не підсохне, потім змити водою. Підходить для використання 2-3 рази на тиждень.

Використовувати тільки за призначенням. Засіб містить альфа-гідроксикислоту, яка можепідвищити чутливісь шкіри до сонячного випромінювання. Лише для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. Виготовлено в Польщі.

Отзывы

Отзывы о Засіб 3-в-1 з білою глиною. Очищення + Скраб + Маска

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ