Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Тонізуючий мус для ніг з охолоджувальним ефектом із соком алое - цена 64.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для ніг)

Код товара: 10836

Наличие: Есть в наличии

Цена:
64,99 грн./шт.


Описание

Тонізуючий мус містить сік алое, знімає втому, охолоджує шкіру і дарує ніжкам приємний комфорт.

ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити мус на шкіру ніг і дати висохнути. Використовувати за потреби. Не застосовувати мус на подразнених ділянках. Аерозольна тара. Захищати від сонячних променів та не нагрівати вище 50ºC. Не проколювати та не спалювати після використання. Не розпилювати біля вогню або на розпечені поверхні. Зберігати флакон подалі від джерел займання, у недоступних для дітей місцях. Під час розпилювання не палити. Використовувати лише за призначенням, у добре провітреному приміщенні, уникаючи тривалого розпилювання.

Виготовлено в Польщі.

Отзывы

Отзывы о Тонізуючий мус для ніг з охолоджувальним ефектом із соком алое

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ