Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Пом’якшувальний крем для стоп (75 мл) - цена 25.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для ніг)

Код товара: 10701

Наличие: Есть в наличии

Цена:
25,99 грн./шт.


Описание

Крем інтенсивно пом'якшує і зволожує на 24 години* суху, грубу і потріскану шкіру стоп.ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на чисту шкіру стоп 1-3 рази на день.Застереження при використанні: Уникати контакту з очима. Якщо крем потрапив в очі, ретельно промити їх великою кількістю води. Якщо з'явилося подразнення, припинити використання засобу. Якщо подразнення не проходить, звернутися до лікаря. Крем містить альфа-гідроксикислоту, яка може підвищити чутливісь шкіри до сонячного випромінювання і спричиняти виникнення сонячних опіків. Лише для зовнішнього застосування.

Виготовлено в Росії / Польщі.*За даними звіту про 5-денний лабораторний стереоскопічний аналіз сухості шкіри ніг № 05-1271 за участю 12 осіб.

Отзывы

Отзывы о Пом’якшувальний крем для стоп (75 мл)

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ