Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Дезодорант-спрей для тіла X-Series Force - цена 79.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Спреї та дезодоранти)

Код товара: 10688

Наличие: Есть в наличии

Цена:
79,99 грн./шт.


Описание

ДЕРЕВНИЙ АРОМАТВерхні норти: бергамотНоти серця: лимон, кедр Базові ноти: амбра

ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла. Не застосовувати на подразненій шкірі.

Застереження при використанні: Аерозольна тара. Не застосовувати дезодорант-спрей на подразненій шкірі. Захищати від сонячних променів та не нагрівати вище 50ºC. Не проколювати та не спалювати після використання. Не розпилювати біля вогню або на розпечені поверхні. Зберігати подалі від джерел займання. Під час розпилювання не палити. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Використовувати лише за призначенням, у добре провітреному приміщенні, уникаючи тривалого розпилювання.

Виготовлено в Польщі.

Отзывы

Отзывы о Дезодорант-спрей для тіла X-Series Force

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ