Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Туалетна вода Elite Gentleman Weekend (75 мл) - цена 169 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Чоловічі аромати)

Код товара: 10272

Наличие: Есть в наличии

Цена:
169 грн./шт.


Описание

СВІЖИЙ АРОМАТ З НОТОЮ «ФУЖЕР»Верхні ноти: кипарис, кардамон, грейпфрутНоти серця: листя фіалки, лаванда, сандалБазові ноти: дерево-амбровий акорд, тикове дерево, ладанник Навіть природженому джентльменові час від часу хочеться забути про щоденну метушню і стати вільним від умовностей хоча б на кілька годин. Але це великий секрет. І ніщо його не видасть.... Лише штрих розкутості в незмінно елегантному образі, спортивний автомобіль, який мчить уперед на шаленій швидкості, і аромат Elite Gentleman Weekend, що дарує відчуття польоту. Верхні ноти італійського кипариса руйнують звичні стереотипи своїм пряно-хвойним звучанням, свіжа мелодія листя фіалки в серці аромату бадьорить і звільняє розум, а теплі амброво-деревні акорди дарують комфорт і душевний спокій. Будь вільним від умовностей!Аромат легкозаймистий. Тримати подалі від джерел вогню та тепла та недоступних для дітей місцях.Виготовлено в Росії/Польщі.

Отзывы

Отзывы о Туалетна вода Elite Gentleman Weekend (75 мл)

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

Следующая позиция:
Туалетна вода Full Speed (30 мл)
Предыдущая позиция:
Туалетна вода Elite Gentleman (75 мл)
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ