Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Парфумна вода Avon Viva la Vita (10 мл) - цена 54.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Жіночі аромати)

Код товара: 13486

Наличие: Есть в наличии

Цена:
54,99 грн./шт.


Описание

ФРУКТОВО-КВІТКОВИЙ АРОМАТВерхні ноти: соковите яблуко, мандарин, рожевий грейпфрутНоти серця: мімоза, троянда, магноліяБазові ноти: сандал, ваніль, кашемірЯкщо ви запитаєте жінку, які емоції в неї асоціюються зі святом, то почуєте у відповідь «щастя, ейфорія, радість». І новий аромат від Avon Viva La Vita з нотами соковитого яблука, ніжної мімози та чуттєвого сандалу створений, щоб дарувати їй саме такі емоції!Viva La Vita в перекладі з італійської означає «хай живе життя!». Як й італійці, легкий аромат Viva La Vita володіє мистецтвом розфарбовувати світ яскравими барвами і перетворювати кожен день на свято! Достатньо всього крапельки стійкої композиції, яка звучить протягом 8 годин*. Аромат створив всесвітньо відомий парфумер Гаррі Фремон: «Створюючи аромат Avon Viva La Vita, я уявляв себе закоханим садівником, що мріє виростити найкращі квіти і рослини, зібрати з них пишний букет і подарувати його жінкам, якими я так захоплююся».Спробуй аромат Avon Viva la Vita – подаруй собі свято!Виготовлено в Польщі/Росії* За даними дослідження № 16-917 за участю 32 жінок.

Отзывы

Отзывы о Парфумна вода Avon Viva la Vita (10 мл)

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ