Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Підтягувальний крем для обличчя «Ліфтинг і зміцнення» (30 мл) - цена 139 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ, Anew)

Код товара: 13636

Наличие: Есть в наличии

Цена:
139 грн./шт.


Описание

Відчуй мультиспрямований ліфтинг-ефект! Крем для обличчя допомагає зміцнити овал шкіри, робить шкіру більш пружною і гладенькою на вигляд. Містить запатентовану технологію Polipeptide-Х з пептидами і гіалуроновою кислотою. Polipeptide-Х зміцнює структуру шкіри, стимулюючи вироблення 4 ключових білків [колаген, еластин, фібронектин, кератокан], що відповідальні за її пружність. Клінічно доведено, що крем забезпечує зміцення шкіри уже через 4 тижні*. ЗАСТОСУВАННЯ: Один раз на день наносити легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя, шиї і зону декольте, уникаючи контакту з повіками.Застереження: Крем містить альфа-гідрокислоту, які можуть підвищити чутливість шкіри до сонця та призвести до виникнення сонячних опіків. Захищай шкіру від сонячного випромінювання та скороти час перебування на сонці під час та протягом тижня після використання крему.Виготовлено в Польщі.*за даними дослідження №13-056 за участю 149 осіб, дослідження №13-115 за участю 133 осіб, дослідження №13-016 за участю 154 осіб.

Отзывы

Отзывы о Підтягувальний крем для обличчя «Ліфтинг і зміцнення» (30 мл)

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ