Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Квітковий марафон» - цена 34.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Дезодоранти)

Код товара: 3877

Наличие: Есть в наличии

Цена:
34,99 грн./шт.


Описание

Дезодорант забезпечує ефективний захист від поту і неприємного запаху до 48 годин*. Дарує відчуття впевненості в будь-якій ситуації. Не містить спирту. Дезодорант діє на основі технології Dry Pore*. Активні частинкиу складі технології розсіюються по шкірі і формують захисний бар’єр проти поту. Цей бар’єр допомагає зменшити потовиділення, зберігаючи шкіру сухою, і нейтралізує запах поту, даруючи тобі впевненість.ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру.Застереження при використанні: Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або подразнену шкіру.Виготовлено в Росії/Польщі.* За даними клінічного дослідження № HTR 12-131089-111 за участю 34 осіб.

Отзывы

Отзывы о Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Квітковий марафон»

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ