Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Дезодорант-антиперспірант спрей «Максимальний ефект» для чоловіків, 150 мл - цена 69.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, On Duty)

Код товара: 11127

Наличие: Есть в наличии

Цена:
69,99 грн./шт.


Описание

Дезодорант запобігає появі неприємного запаху поту до 72 години*, захищає від надмірного потовиділення, залишається ефективним навіть під час фізичних навантаженнях, дає відчуття свіжості і комфорту.Дезодорант-антиперспірант спрей діє на основі технології Dry Pore (сухі пори). Активні частинки в її складі розсіюються по шкірі і формують захисний бар’єр проти поту. Цей бар’єр допомагає зменшити потовиділення, зберігаючи шкіру сухою, і нейтралізує запах поту, даруючи тобі впевненість.ЗАСТОСУВАННЯ: Перед використанням добре струснути. Розпилити необхідну кількість засобу на зону під руками, утримуючи флакон на відстані 10- 15 см від шкіри. Використовувати тільки за призначенням. Застереження при використанні: Вміст балона знаходиться під тиском. Вибухонебезпечно у разі нагрівання. Не допускати нагрівання балона вище 50 С. Не розпилювати поблизу вогню та на розпечені поверхні. Не палити під час використання. Використаний балон не проколювати та не спалювати. Тримати подалі від джерел вогню та тепла, у захищених від прямих сонячних променів та недоступних для дітей місцях. Уникати потрапляння засобу в очі та на подразнену шкіру. Після використаннята закінчення терміну придатності засіб утилізують як побутові відходи. Не містить озоноруйнівних речовинВиготовлено в Росії/Польщі.* За даними клінічного дослідження № HTR 13-131372-111 за участю 35 осіб.

Отзывы

Отзывы о Дезодорант-антиперспірант спрей «Максимальний ефект» для чоловіків, 150 мл

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ