Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Лосьйон-спрей для тіла «Спокуслива полуниця і білий шоколад», 100 мл - цена 39.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для тіла, Спреї)

Код товара: 13922

Наличие: Есть в наличии

Цена:
39,99 грн./шт.


Описание

Лосьйон-спрей для тіла овіжає шкіру, залишаючи на ній приємний аромат полуниці і шоколаду. Справжній смаколик - і жодної калорії!

ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи потрапляння засобу в очі і на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Якщо засіб потрапив в очі, ретельно промити їх водою. Не споживати в їжу.Виготовлено в Росії / Польщі.

Отзывы

Отзывы о Лосьйон-спрей для тіла «Спокуслива полуниця і білий шоколад», 100 мл

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ