Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Сироватка для тонкого і нормального волосся «Магія гіалурону» (100 мл) - цена 59.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ВОЛОССЯ, Спеціальний догляд, Сироватки)

Код товара: 14958

Наличие: Есть в наличии

Цена:
59,99 грн./шт.


Описание

РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ВРАЖАЮЧА ГУСТОТА І ЩІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ! Волосся міцніше на 27%*

1-ша в Avon сироватка-заповнювач. Надає миттєвий об'єм і зволоження від коренів до кінчиків. Містить гіалурон, який миттєво миттєво проникає вглиб кожної волосини, ущільнюючи її зсередини. Як це діє? Молекула гіалорону "розпізнає" порожнечі в структурі волосся, заповнює їх і таким чином ущільнює кожну волосину. У результаті волосся виглядає більш щільним і густим.

ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести засіб на вологе або підсушене рушником волосся. Зробити укладку. Виготовлено в Польщі. * За даними результатів лабораторного дослідження №15-101 за використанням натурального волосся.

Отзывы

Отзывы о Сироватка для тонкого і нормального волосся «Магія гіалурону» (100 мл)

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ