Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Маска для фарбованого волосся «Захист кольору» - цена 59.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ВОЛОССЯ, Advance Techniques)

Код товара: 11195

Наличие: Есть в наличии

Цена:
59,99 грн./шт.


Описание

РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ЗАХИСТ КОЛЬОРУ ДЛЯ ФАРБОВАНОГО ВОЛОССЯ Яскравий колір до 6 разів довше* Маска інтенсивно живить волосся, зберігаючи яскравість і насиченість кольору. Наноситься 1 раз в тиждень на 3 хвилини. Змивається.Поєднання інгредієнтів у комплексі "Color Shield" не дозволяє фарбі вимиватися, забезпечуючи захист кольору до 45* змивань.ЗАСТОСУВАННЯ: Після використання шампуню рівномірно нанести необхідну кількість засобу на чисте вологе волосся. Ретельно змити через 3 хвилини.Виготовлено в Польщі. * У порівнянні зі звичайним шампунем. За даними глобального дослідження №09-121 з використанням натурального волосся. Дослідження проводилось з використанням усіх засобів серії «Захист кольору».

Отзывы

Отзывы о Маска для фарбованого волосся «Захист кольору»

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ