Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Спрей для швидкого висушування лаку для нігтів - цена 49.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (МАКІЯЖ, Нігті, Захист та догляд)

Код товара: 12975

Наличие: Есть в наличии

Цена:
49,99 грн./шт.


Описание

Сушка для нігтів має зручну форму спрею. Сушить лак за 60 секунд*ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести на нігті декоративний лак. Через кілька секунд розпилити невелику кількість засобу на поверню кожного нігтя. Сушить лак за 60 секунд*Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникайте контакту засобу з очима. Якщо засіб потрапив в очі, ретельно промийте їх водою. Якщо подразнення не проходить, зверніться до лікаря. Виготовлено в Польщі.

*за даними дослідження №04-357 за участю 10 жінок

Отзывы

Отзывы о Спрей для швидкого висушування лаку для нігтів

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ