Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Відновлювальний і пом'якшувальний лосьйон для тіла «Інтенсивна допомога» - цена 69.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для тіла, Лосьйони)

Код товара: 12387

Наличие: Есть в наличии

Цена:
69,99 грн./шт.


Описание

Гіпоалергенно, дерматологічно протестовано. Vita-E complex сприяє живленню шкіри. Дарує 24 години інтенсивного зволоження. Зменшує почервоніння і пом'якшує дуже суху шкіру. Миттєво дарує відчуття комфорту і покращує зовнішній вигляд шкіри. Завдяки комплексу Moisture lock ефективно зволожує її. Містить зволожувальні і пом'якшувальні компоненти. Зволоження шкіри клінічно підтверджено. Не містить ароматизаторів. Ідеально підходить для дуже сухої і чутливої ​​шкіри.Виготовлено в Польщі.

Отзывы

Отзывы о Відновлювальний і пом'якшувальний лосьйон для тіла «Інтенсивна допомога»

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ