Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Зволожувальний засіб подвійної дії для шкіри ніг і кутикули з саліциловою кислотою і маслом ши - цена 29.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для ніг)

Код товара: 10712

Наличие: Есть в наличии

Цена:
29,99 грн./шт.


Описание

Сильна формула бальзаму подвійної дії допомагає одночасно відлущити і пом'якшити огрубілі ділянки шкіри ніг і кутикули, захистити шкіру від пересихання.

ЗАСТОСУВАННЯ: Щодня наносити засіб масажними рухами на суху шкіру. Втирати в кутикулу масажними рухами до повного вбирання. Для кращого результату використовувати шкарпетки для косметичних процедур.Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Виготовлено в Росії/Польщі.

Отзывы

Отзывы о Зволожувальний засіб подвійної дії для шкіри ніг і кутикули з саліциловою кислотою і маслом ши

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ