Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Подвійні рум'яна-хайлайтер «Майстер Стробінгу» - цена 149 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (МАКІЯЖ, Обличчя, Рум'яна, бронзер)

Код товара: 14914

Наличие: Есть в наличии

Цена:
149 грн./шт.


Описание

Спробуй стробінг - гарячий тренд у макіяжі! Це прийом, коли акцент роблять за допомогою хайлайтера і підкреслюють об'єми обличчя сяйвом та блиском.ПЕРЕВАГИ- 2 засоби в 1- кремова текстура легко наноситься і тушується- ніжні відтінки пасують всім- компактний стік зручно носити з собоюЗАСТОСУВАННЯСвітлою стороною стіки проведи по щоках і під бровами, а потім розстав акценти на вилицях і підборідді бронзовою стороною.Виготовлено в Китаї

Отзывы

Отзывы о Подвійні рум'яна-хайлайтер «Майстер Стробінгу»

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

Следующая позиция:
Рум'яна «Ніжне сяйво»
Предыдущая позиция:
Кремові рум'яна 3-в-1
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ