Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Summer White Sunset, 50 мл - цена 29.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Дезодоранти)

Код товара: 6959

Наличие: Есть в наличии

Цена:
29,99 грн./шт.


Описание

СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТВерхні ноти: рожевий перець, маракуйя, шкірка бергамотуНоти серця: розкішний лотос, квітку мандарина, конваліїБазові ноти: запашна деревина берези, мускус, ветиверПарфумований дезодорант подарє свіжість та приємний аромат на весь день.ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру.Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або подразнену шкіру.Виготовлено в Росії/Польщі

Отзывы

Отзывы о Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Summer White Sunset, 50 мл

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ