Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Парфумна вода Little Sequin Dress (10 мл) - цена 49.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Жіночі аромати)

Код товара: 14610

Наличие: Есть в наличии

Цена:
49,99 грн./шт.


Описание

СХІДНО-КВІТКОВО-ФРУКТОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: цитрус, манго Ноти серця: гарденія, тропічні квіти Базові ноти: сандал, мускус Більше не потрібно чекати особливої нагоди! Нехай кожна сукня перетвориться в особливу разом з новим елегантним ароматом Little Sequin Dress (Маленька сяюча сукня). Відчуй хвилюючу свіжість цитруса, чарівність гарденії, звабливу м'якість сандалу і... Не переставай сяяти!Аромат завдяки міні-формату 10 мл вміститься в будь-якій жіночій сумочці.Легкозаймистий. Тримати подалі від джерел вогню та тепла та недоступних для дітей місцях. Виготовлено в Польщі/ Росії

Отзывы

Отзывы о Парфумна вода Little Sequin Dress (10 мл)

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ