Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Destination Wilderness, 50 мл - цена 29.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Спреї та дезодоранти)

Код товара: 12130

Наличие: Есть в наличии

Цена:
29,99 грн./шт.


Описание

ФУЖЕРНИЙ АРОМАТ

Верхні ноти: свіжі нотиНоти серця: гераньБазові ноти: боби тонкаПідкорюй нові простори! Будь готовий до пригод, і нагородою тобі стануть запаморочливі відкриття і безмежна свобода. Композиція аромату відкривається свіжими бадьорими нотами, триває мужнім акордом герані і завершується теплим ароматів бобів тонка.Доповнення до чоловічого аромату у форматі дезодоранту.ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або подразнену шкіру.Виготовлено в Польщі.

Отзывы

Отзывы о Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Destination Wilderness, 50 мл

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ