Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Парфумна вода Elite Gentleman In Black (75 мл) - цена 390 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ПАРФУМЕРІЯ, Чоловічі аромати)

Код товара: 14852

Наличие: Есть в наличии

Цена:
390 грн./шт.


Описание

ФУЖЕРНО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТВерхні ноти: сандалНоти серця: ветиверБазові ноти: лаванда

Новий аромат у колекції Elite Gentleman натхненний стилем справжнього джентльмена. Чорний смокінг, білосніжна сорочка, стильний метелик. Перед ним відчиняються двері закритих клубів. Для нього завжди є вільний столик у наймодніших ресторанах. Він бажаний гість на будь-якій вечірці. Бездоганний у всьому і вибирає лише найкраще. Саме тому він, як ніхто інший, оцінить багатогранне і благородне звучання парфумної води Elite Gentleman Black. Джентльмени вибирають чорний. Джентльмени вибирають Elite Gentleman in Black.

Виготовлено в Росії / Польщі.

Отзывы

Отзывы о Парфумна вода Elite Gentleman In Black (75 мл)

Написать от имени: Я OK

Соседние позиции

Следующая позиция:
Туалетна вода Aspire Man (75 мл)
Предыдущая позиция:
Туалетна вода X-Series Surf (50 мл)
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ