Адрес: Украина, Донецкая обл., Мариуполь, ,
 

Контакты

Телефоны:


Связаться с нами

Адрес: г. Мариуполь

Освіжаючий очищувальний засіб для жіночої інтимної гігієни «Свіжість бавовни», 300 мл - цена 37.99 грн./шт. - Купить в Мариуполе , (ДЛЯ ТІЛА, Для інтимної гігієни)

Код товара: 10564

Наличие: Есть в наличии

Цена:
37,99 грн./шт.


Описание

Засіб для жіночої інтимної гігієни з легким ароматом бавовни підходить для щоденного догляду. Містить сік алое і екстракт ромашки.

ЗАСТОСУВАННЯ: Налити невелику кількість засобу на долоню, додати води і нанести на шкіру до утворення піни. Потім ретельно змити водою.

Лише для зовнішнього застосування. Якщо виникло подарзенння, припинити використання засобу. Уникати потрапляння в очі. Якщо очищувальний засіб потрапив в очі, ретельно промити їх водою. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Виготовлено в Росії / Польщі

Отзывы

Отзывы о Освіжаючий очищувальний засіб для жіночої інтимної гігієни «Свіжість бавовни», 300 мл

Написать от имени: Я OK
 

О НАС

AVON Україна - офіційна реєстрація, каталоги, акції.

Переваги Вашої реєстрації
Замовляйте продукцію AVON зі знижкою для себе, або заробляйте з помощю AVON, просто, демостріруя каталог своєму оточенню. Вибір завжди за Вами.

Знижка в AVON - не просто приємний бонус, це відчутна економія! Зробіть своє перше замовлення на 1000 грн. - до оплати буде представлений рахунок лише ≈ 740 грн.

AVON дарує аромат новим представникам. Його регулярна ціна становить 200-250 грн. Більш того, подарунки можна отримувати з кожним замовленням.
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ